O NÁS

Sme moderná spoločnosť so 100 % účasťou zahraničných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami so spracovávaním termoplastov technológiou vstrekovania (vstrekovanie plastov) a vyfukovania.

Naš spoločnosť s 27 zamestnancami nadväzuje na viac než 35-ročné skúsenosti v technológii spracovania (vstrekovania a vyfukovania) technických plastov. Sortiment výrobkov tvoria prevažne technické výstreky s uplatnením v stavebníctve, strojárenstve a elektrotechnickom priemysle. Dominantné miesto zaberá vstrekovanie krytov pre osvetľovaciu techniku vrátane doplnkov, taktiež výrobky používané pri výrobe a regenerácii železničných podvalov.

Spracovávané sú tu nasledovné typy surovín: LDPE, HDPE, PP, PS, ABS, PA6 a PA66 vrátane ich kompozitov (sklené vlákno, retardér horenia, minerálne plnivá apod.), PMMA, PC, POM domácej i zahraničnej produkcie.

viac informácií... 

REFERENCIE

Sortiment naších výrobkov sa využíva v doprave, stavebníctve, automobilovom, potravinárskom a elektrotechnickom priemysle, ďalej vyrábame prvky svietidiel a celé svietidlá značky MARECO LUCE, časť výroby tvoria rôzne potreby pre domácnosť

Automotive, Stavebníctvo, Potravinársky priemysel, Elektrotechnika, Osvetlenie
VOSLOH DRÁŽDNÍ TCHNIKA,CZ
ŽPSV, CZ
MARECO LUCE, IT
VVED, CZ
BAIMEX TRADE, SK
ÚVAR, CZ
viac informácií... 

FOTOGALÉRIA

Sídlo spoločnosti

Výroba - vstrekovanie

Logistika


vstup do fotogalérie...